Technik s ambicemi vedoucího

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
24.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starost?

• organizaci činností přímo podřízených útvarů (oddělení elektro a mechanické údržby a odpadového hospodářství)
• plánování a organizaci preventivní údržby, zajištění servisu v případě potřeby
• objednávky náhradních dílů
• zajištění revizní činnosti a školení
• podílení se na činnostech spojených s bezpečností práce a ochranou životního prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude odměnou?

• příjemné pracovní prostředí, moderní provoz, úspěšná a férová společnost
• stabilní zaměstnání se smlouvou na HPP
• nástupním mzda závislá na zkušenostech kandidáta + bonusy
• propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Jste machr na údržbu?
Hledáte profesní změnu a kariérní posun?
Rád byste vedl menší tým lidí?

Hledáme odborníka, který si poradí se stroji různého typu a domluví se anglicky nebo německy v případě objednávky náhradních dílů.
Pokud si na tuto práci troufáte, zašlete Váš životopis na [email protected], budeme se těšit na Vaše reakce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co potřebujete?

• min. SŠ vzdělání, technického směru
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni nutností
• orientace a praxe v oboru servisu velkou výhodou
• samostatnost, schopnost týmové práce a vedení podřízených, a současně vstřícný přístup k požadavkům z výroby
• vysoké pracovní nasazení a flexibilita
• zájem o další vzdělávání
• řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2985993  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou