Servisní technik obráběcích strojů

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme servisního technika pro oblast údržby, servisu, generálních oprav a modernizaci obráběcích strojů. Jestli se vyznáte v NC/CNC strojích, jste zodpovědný a férový, čtěte dál!

Vaším úkolem bude:
- průmyslová údržba strojů
- běžné, střední a generální opravy strojů
- retrofiting a modernizace strojů
- stěhování a instalace strojů

Ideální kandidát by měl mít:
- víceleté zkušenosti s opravami kovo-obráběcích strojů, ideálně NC a CNC
- případně zkušenosti s opravami tvářecích strojů na kov a/nebo na plasty
- praktické znalosti pneumatických a hydraulických systémů
- zodpovědnost vůči sobě, svým kolegům a zákazníkům
- samostatnost a komunikační schopnosti
- časová flexibilita
- základní znalost práce s MS Excel pro vyplňování výkazů

Výhodu oproti ostatním můžete získat, jestli máte:
- zkušenosti s diagnostikou strojů
- zájem o používání moderních IT technologií
- jazykové znalosti – základy angličtiny nebo němčiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za dobře odvedenou práci Vám nabídneme:
- zajímavou a vysoce kvalifikovanou odbornou práci
- 5 týdnů dovolené
- odborné vzdělávání, profesní a osobní růst
- příspěvek na stravování ve formě stravenek
- příspěvek na důchodové připojištění po prvním roce zaměstnání
- moderní příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti
- využití vašich dosavadních znalostí a zkušeností v oboru a jejich další rozvoj
- platového ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem v daném oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost poskytuje výrobní informační systémy pro řízení výroby, řízení údržby a řízení kvality. Systémy MES jsou založené na monitorování výroby a automatizovaném sběru dat z výrobních strojů a jejich následné vizualizaci a analýze OEE a dalších KPI.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2978814  Dátum zverejnenia: 17.3.2017