Elektro-konstruktér - Auto_moto / slaboproud

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s návrhem elektrických obvodů?
Orientujete se v oblasti auto-moto?
Chcete pracovat pro významnou společnost s dlouholetou tradicí?
Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:
- Samostatný návrh el. obvodů vozidla
- Tvorba konstrukční a homologační dokumentace
- Komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
- Diagnostika vozidel ve firmě a u zákazníka
- Komunikace s interními útvary firmy (zkušebna, výroba, kvalita)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ elektro se zaměřením na automobily nebo slaboproud
- Zkušenosti v oblasti návrhu elektronických obvodů
- Zkušenosti v oblasti tvorby konstrukční dokumentace
- Orientace v problematice vozidlových CAN systémů – výhodou
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – výhodou

Nabízíme:
- Možnost seberealizace a rozvoje
- Oběd za 26 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
- Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte mi v tom případě zaslat svůj životopis!
Budu čekat na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2968963  Dátum zverejnenia: 9.3.2017