Technik efektivity a snižování poruchovosti zařízení

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ, který rozumí strojům?
Nespokojíte se s průměrným chodem zařízení a máte vždy chuť jejich činnost vylepšovat?
Poradíte si s řešením většiny strojních poruch?

Pak hledáme do týmu právě Vás!

Náplň práce:
- analýza příčin poruchovosti,
- analýza životnosti technologického zařízení,
- identifikace klíčových poruch, zpracování „Root Cause Analysis“ včetně návrhu nápravných opatření,
- znalost zařízení po mechanické stránce se schopností podílet se na opravě (ve spolupráci s mechaniky),
- příprava projektů pro zlepšení provozuschopnosti a prodloužení životnosti zařízení,
- realizace projektů pro zlepšení provozuschopnosti,
- sledování projektů pro zlepšení poruchovosti,
- optimalizace nákladů na opravy,
- zodpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu,
- komunikace s kolegy v rámci mateřského koncernu, vytvoření kontaktů v rámci koncernu a specialistů v oblasti spolehlivosti,
- aplikovat procesy zlepšování (TPM, WCM, Six sigma, Lean, 5S, atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství,
- osobní a profesní rozvoj (rozvoj měkkých a manažerských dovedností, jazykové vzdělávání),
- podpora mentora z řad zkušených kolegů,
- nabízíme pestrou škálu firemních benefitů,
- motivující finanční ohodnocení.

Informace o náboru

Pokud jsem Vás touto nabídkou zaujala, neváhejte se na mne obrátit a zaslat mi svůj životopis.
Těším se na Vaši reakci!
Petra Štěrbová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadovaný profil:
- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (elektro nebo strojírenského zaměření),
- praxe na obdobné pozici v délce min. 3 roky podmínkou,
- znalost AJ na úrovni B1,
- znalost práce na PC (excel, word)
- řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2968769  Dátum zverejnenia: 9.3.2017