Pivo a stroje nejde oddělit! (Elektrotechnik)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro přední společnost na pivním trhu hledáme elektrotechnika s vášní pro pivo a stroje. Jestli jste pečlivý, proaktivní, šikovný, máte zkušenosti s údržbou a obsluhou strojů a umíte se pohybovat v technických datech, čtěte dál!

Na cestě k zaměstnaneckému pivu budete potřebovat:
SOU technického směru, obor elektro
Vyhlášku 50 §6
Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, i o víkendech
Dobrou technickou orientaci

Ještě blíž Vás k němu posune, jestli máte:

Praxi ve výrobním podniku, v oblasti výroby nebo technologie
Přehled o výrobních technologiích, zařízeních a přístrojích
Jste flexibilní, jste ochotní učit se a umíte být autorita
Umíte základy na počítači (MS Office)

Před tím, než si pivo budete moci dát, budete:

Obsluhovat, opravovat a provádět údržbu strojů
Pracovat na přidělených projektech v oblasti packagingu
Evidovat technická data o průběhu a výsledcích práce
Zajišťovat bezpečnost práce a dohlížet na strojní zařízení
Zajišťovat bezproblémový chod směny a operativně řešit problémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě zaměstnaneckého piva se můžete těšit na:

Motivační finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
Stravenky
Příplatky za noční směny, pracovní prostředí a svátky
Odborný a kariérní rozvoj a vzdělávání
Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s otevřenou kulturou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Evropská jednička mezi výrobci piva.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2941249  Dátum zverejnenia: 22.2.2017