Finanční analytik / Specialista pro manažerské reportování na part time (mzda pro zkušeného pracovníka až 30.000,-Kč)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro organizaci SVAZ PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR hledáme zkušeného Finančního analytika – Specialistu pro manažerské reportování.
Na této pozici budete zodpovědný/á za manažerské účetní reportování.
Hledáme osobu, která bude pracovat na poloviční úvazek. Můžete být maminka na/po mateřské nebo zkušený odborník, co uvítá part time pozici. Organizace času je na vzájemné dohodě a možnostech.
Do budoucna, v případě zájmu a prokázání kvality a potenciálu, případný posun na full time nebo možnost dalšího kariérního posunu i na manažerskou pozici.

Co bude Vaší náplní práce?
· Příprava reportů, prezentace účetních dat pro top management
· Analýzy nákladů, ekonomické plány
· Pomoc při přípravě rozpočtů s jednotlivými vedoucími oddělení
· Spolupráce s auditorem
· Příprava podkladů pro dozorčí radu – prezentace, organizace jednání, vysvětlení klíčových dat

Požadavky:
· Praxe z obdobné pozice, nadhled
· Znalost práce s Excelem, standardní pokročilý uživatel (tabulky, graf)
· Znalost češtiny – rodilý mluvčí
· AJ na pasivní úrovni (čtení faktury z ciziny)

Co Vám na oplátku nabídneme:
· Pracovní příležitost v rámci prestižního SVAZU PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR
· Samostatnou a zodpovědnou práci v příjemném pracovním kolektivu
· Velmi zajímavé finanční ohodnocení
· Možnost práce na pracovní poměr či IČO
· Smlouva na dobu určitou (na 1 rok a poté, v případě spokojenosti obou stran, doba neurčitá)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Česká svaz průmyslu a dopravy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2894008  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 30 000 Kč