Store manager

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený/á ve vedení lidí a máte blízko k retailu? Pak Vás bude zajímat naše nabídka pozice Store Managera pro otevírající se pobočku našeho klienta, jehož oblast působení je sladce lahodná….

Jaká Vás čeká zodpovědnost?
•personální záležitosti pobočky – nábor nových zaměstnanců, plánování směn, motivace zaměstnanců, vedení a řízení týmu (cca 2 – 6 zaměstnanců), adaptace nově příchozích spolupracovníků a rozvíjení stávajících
•provozní agenda – kompletní zodpovědnost za provoz pobočky, obsluha pokladny, příjem a výdej zboží, příprava a provádění inventur, optimalizace stavu zboží na prodejně, pravidelné zajištění kontroly kvality a čerstvosti zboží
•prodej a zákaznický servis – poradenství a aktivní prodej se zaměřením na potřeby zákazníky, prezentace zboží na prodejně
•administrativní úkony spojené s provozem pobočky

Co Vám nesmí chybět?
•min. SŠ vzdělání
•alespoň komunikativní znalost anglického jazyka (B1/B2) – občasná komunikace se zahraničními klienty
•min. 2 roky zkušeností s vedením, motivací a tréninkem lidí, výhodou je zkušenost z retailu
•reprezentativní vzhled, profesionální vystupování, výborné komunikační schopnosti
•vysoké pracovní nasazení a ochota k fyzické práci
•kreativita a cit pro estetiku
•časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci

Co Vám nabízíme?
•práci na HPP ve stabilní a úspěšné společnosti
•velice příjemné a luxusní pracovní prostředí
•mladý dynamický tým spolupracovníků
•pestrou pracovní náplň, možnost seberealizace
•zajímavé a motivační finanční ohodnocení
•možnost kariérního růstu
•smlouvu na dobu neurčitou
•firemní benefity
•mobilní telefon, notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

x

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2872094  Dátum zverejnenia: 3.1.2017