Junior Sales Consultant s FJ, i bez praxe, start ihned, skvělé bonusy!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
až do 50 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staň se součástí START UP projektu v Praze! Hledám novou posilu do Sales Development týmu. Jako Junior Sales Business Development Consultant s francouzským jazykem budeš zodpovědný/ á za
- vyhledávání kontaktů a obchodních příležitostí přes sociální sítě a pracovní weby (např. LinkedIn)
- kontaktování klientů (nemocnic a plastických chirurgů)
- představení produktu společnosti - 3D software zobrazující PŘED / PO plastickém zákroku
- domluvení schůzky a reportování Account Managerovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní prostory, luxusní prostředí ( není call centrum)
- Stabilní práce v mezinárodní společnosti
- Lokalita Praha 3
- Mladý a dynamický pracovní kolektiv
- Fixní plat 20 - 25 000 Kč + skvělé bonusy (plat až do 50 000 Kč)
- Skvělá příležitost budovat kariéru v oblasti SALES
- 25 dní dovolené, 3 sick days, Flexibilní pracovní časy
- Teambuilding aktivity

Informace o náboru

Zašlete prosím CV v anglickém jazyce, připsat můžete pár slov o sobě, čím vás pozice zaujala. Čeká vás jen jedno kolo pohovoru! Těším se na spolupráci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

START UP projekt v Praze, společnost vyvíjející 3D software pro estetické procedury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Francouzský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Důležitější než zkušenosti je tvoje motivace pracovat v oblasti SALES
- plynulá znalost francouzského jazyka (min. C1 úroveň, denní kontakt)
- příjemná a dynamická osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2831685  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až do 50 000 Kč