IT Buyer (Senior Contractor) s NJ/FR pro americkou IT společnost Pankrác

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díky úspěšné expanzi hledáme do našeho týmu suppply-chain specialistu. Stanete se součástí německého projektu, který cílí na zahraniční dodavatele. Pokud máte rádi mezinárodní a multikulturního pracovního prostředí, které Vám umožní profesní růst a také kariérní posun v rámci společnosti, hledáme přímo vás.

Your agenda will be:
• Follows supply chain policies and procedures to ensure financial and strategic goals are attained. Executes supply chain functions including sourcing, category management, contracting, supplier management, business partnering to support supply chain strategies
• Executes the Supply Chain agenda in support of key objectives across assigned area of focus
• May assist in the development/completion of contracts
• Provides research/analyses to solve problem issues
• Implements supply chain strategies to ensure alignment with corporate goals
• Collaborates with business stakeholders to achieve savings targets, improve supplier performance, and maximize supplier collaboration to drive the best business outcomes.
• Executes best practice under general direction of processes and procedures
• May assist in preparation of contract negotiations
• Drives use and continued adoption of global supplier contracts
• Builds and maintains relationships with key suppliers and stakeholders.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V naší společnosti získáte ihned pracovní smlouvu na dobu neurčitou s tří měsíční zkušební dobou. Budete pracovat na Pankráci v moderních reprezentativních prostorách v docházkové vzdálenosti od metra. Mezi naše významné benefity patří tzv. rotační program, do kterého se můžete po určité době přihlásit, a tím získáte možnost se profesně posunout v rámci organizace, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dalším benefitem je roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který můžeš uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafeterie a další.

Informace o náboru

Pokud Vás tento inzerát zaujal a chcete se dozvědět více o nabízené pozici, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a mi Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na nového kolegu, který rozšíří náš mezinárodní tým!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Jsme americká společnost, která existuje na trhu přes 50 let s pobočkami ve více než 70-ti zemích světa. V České republice provozujeme centrum sdílených služeb specializujících se na outsoursing v oblasti financí, HR a IT. Sídlíme na Pankráci v těsné blízkosti metra.

Pokud Vás inzerát zaujal a chcete se dozvědět více, zašlete nám životopis v anglickém jazyce a my Vás co nejdříve oslovíme.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme seniora, který má bohaté technické zkušenosti. Zásadní pro nás bude IT background, procesní znalost supply-chain, oba jazyky na plynulé úrovni a minimální zkušenost 3 roky na obdobné pozici.

YOUR PROFILE:
• Bachelor’s degree in related field preferred or equivalent combination of education and experience
• One or more years of related experience, i.e., technology, business development, procurement or professional services
• Ability to apply moderate level concepts/practices to accomplish tasks in specialized supply chain area of focus
• Analytical, problem solving skills
• Fluency in English and German or French
• Demonstrated vendor selection, sourcing and contracting, supplier management, and/or negotiation skills.
• Ability to understand and relate technical solutions, analyze benefits of alternative solutions, and effectively communicate recommendations to both SCM and CSC customer management
• Excellent verbal and written communication skills needed to interface with internal customers and customer representatives
• Good organizational and planning skills
• Ability to represent Supply Chain with internal customers
• Work performed without daily supervision

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2784666  Dátum zverejnenia: 26.5.2017