Účetní/Intercompany specialista do korporátního centra sdílených služeb

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Díky úspěšné expanzi hledáme do našeho týmu účetního specialistu. U nás se stanete součástí mezinárodního a multikulturního pracovního prostředí, které Vám umožní profesní růst a také kariérní posun v rámci společnosti.

Vaší náplní práce bude zodpovědnost za zpracování účetních operací jdoucích do hlavní klihy, provádění všech aktivit souvisejících s měsíční uzávěrkou, účtování platebního styku- vydaných a přijatých faktur, přeceňování kurzových rozdílů, příprava cash-flow, forecastů a reportů, zodpovědnost za účtování Treasury a Intercompany operací a další účetní aktivity.
Budete pracovat v systému SAP a v Excelu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mezi naše významné benefity patří tzv. rotační program, do kterého se můžete po určité době přihlásit, a tím získáte možnost se profesně posunout v rámci organizace, aniž by bylo třeba měnit zaměstnavatele. Dalším benefitem je roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který můžeš uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí. Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafeterie a další.

Informace o náboru

Pokud Vás tento inzerát zaujal a chcete se dozvědět více o nabízené pozici, zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce a mi Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na nového kolegu, který rozšíří náš mezinárodní tým!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Jsme americká společnost, která existuje na trhu přes 50 let s pobočkami ve více než 70-ti zemích světa. V České republice provozujeme centrum sdílených služeb specializujících se na outsoursing v oblasti financí, HR a IT. Sídlíme na Stodůlkách v těsné blízkosti metra.

Pokud Vás inzerát zaujal a chcete se dozvědět více, zašlete nám životopis v anglickém jazyce a my Vás co nejdříve oslovíme.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Základy
Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro získání této pozice je třeba mít alespoň roční pracovní zkušenost na obdobné pozici, jejíž náplní byla některá ze zmíněných aktivit. Pokud jste na seniornější úrovni a máte již 5ti letou pracovní zkušenost, budete pro náš tým také velkým přínosem! Nabízíme Vám práci v mezinárodním týmu, který je složen z velké části z cizinců, proto je třeba anglický jazyk na komunikativní úrovni minimálně B2. Velmi dbáme na firemní kulturu, a proto hledáme člověka pozitivně smýšlejícího, kterého baví práce s čísly, motivovaného a multikulturně založeného. Velmi vítána je předchozí pracovní zkušenost z centra sdílených služeb.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2754182  Dátum zverejnenia: 6.10.2016