Příležitost právě pro tebe: TPCA hledá nováčky do svého týmu(až 27 000)-operátor výroby

ManpowerGroup s.r.o.

Ovčáry, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Kolín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 27 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automobilka TPCA s více než 14. letou tradicí v České republice, která se pyšní nejen spokojenými klienty, ale i zaměstnanci, právě hledá další členy svého týmu na pozici operátora výroby s nadstandardním výdělkem až 27 000 Kč .
Tvou pracovní náplní bud e práce na montážní lince, která je umístěna v lokalitě Kolín - Ovčáry, s bezproblémovou dostupností. Jedná se o skvěle placenou manuální činnost v provozu výroby osobních automobilů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě výdělku až 27 000 Kč nabízíme:

- výkonnostní a jiné bonusy
- příspěvek na stravné, přístup do firemní jídelny a kantýny – oběd/večeře 27 Kč!
- příspěvek na údržbu pracovního oděvu
- team buildingové akce, kde poznáš kolegy a nadřízené z jiné strany
- skvělá zdravotní péče včetně fyzioterapie či zubaře
- týden dovolené navíc pro řádný odpočinek
- doprava na směny zajištěna

Informace o náboru

Pro zájemce, kteří to k nám mají “z ruky“ můžeme poskytnout ubytování s příspěvkem od zaměstnavatele.
Pokud tě naše příležitost zaujala, rozhodně neváhej a kontaktuj nás na čísle 226 254 951, nebo k nám přijď na pobočku v Kolíně na Karlově náměstí 75.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

*Toyota Peugeot Citroën Automobile je spojení firem Toyota Motor Corporation a PSA Peugeot Citroën postavený v roce 2002 v průmyslové zóně Kolín – Ovčáry. Výroba byla zahájena v únoru 2005. V TPCA v současné době pracuje 2 400 zaměstnanců a to zpravidla v provozech: lisovna, svařovna, lakovna a na montážních linkách. Tržby kolem 50 miliard korun vynesly TPCA na pozici jednoho z největších exportérů v ČR.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Důležitá je Tvá flexibilita, dobrá zdravotní a fyzická kondice a pracovní nasazení. Každý náš nový zaměstnanec je kvalitně a intenzivně zaškolen, a tak není třeba mít strach z neznámého.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2621072  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 27 000 Kč