Máš skvělé obchodní dovednosti? Máme volnou židli!

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se ke spokojeným zaměstnancům nadnárodní společnosti, která je technologickým a inovačním lídrem v odvětví a patří mezi nejdynamičtější společnosti na trhu. Staň se členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti. Navíc je tato práce vhodná pro každého, koho baví obchod a je komunikativní.

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici konzultant po telefonu, který má za úkol vyhledávání obchodních příležitostí a oslovování potenciálních zákazníků. Dále pak komunikuje s klienty a zodpovídat jejich dotazy přes telefon nebo e-mailem.

Proč také pracovat u nás:
- Smlouva na HPP - 8 nebo 6 hodin/den, díky volným víkendům (pracujete jen od Po do Pá) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu.
- Nadprůměrný fixní plat a k tomu další bonusy
- Odpočinek je důležitý, proto Ti dáme týden placené dovolené navíc.
- Stravenky, které můžete využít do potravinových obchodů a nepřeberného množství různých jídelen v okolí
- Příspěvek na fitness (multisport karta)
- Možnost individuálních jazykových kurzů na pracovišti
- Teambulding ☺
- Skvělá dopravní dostupnost, přímo na metru C Pankrác

Zaujala Tě pozice? Neváhej nás kontaktovat na: [email protected]
nebo tel. 226 254 967.
Těšíme se na spolupráci! ☺

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

nadnárodní společnost, která je technologickým a inovačním lídrem v odvětví a patří mezi nejdynamičtější společnosti na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2617231  Dátum zverejnenia: 21.6.2016