Lékař/ka

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud máte rádi práci s lidmi, chcete mít jasně definované úlohy, klidnou práci a jste diplomovaný/á lékař/ka, jste na správném místě. Hledáme absolventy či zkušené lékaře pro oblast pracovního lékařství.

Pracoviště: Pardubice

Náplní práce je:

- fyziologické vyšetření pacientů

- provádění vstupních, mimořádných prohlídek

- určování soudní, rodinné anamnézy

- aktualizace informací v systému

- spolupráce se zdravotní sestrou

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oblasti lékařství

- praxe (i při studiu) je výhodou

- samostatnost, pečlivost a spolehlivost

- schopnost empaticky komunikovat s lidmi

- znalost práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání ve stabilní soukromé společnosti

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- možnost plného i zkráceného úvazku, práce na 1 směnu - ranní 7-15h

- 5 týdnů dovolené

- nadstandardní mzdové ohodnocení

- příplatek na obědy

- navýšení mzdy po atestaci

- nástup po domluvě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Pracovně-lékařské služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Lékařství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2574061  Dátum zverejnenia: 25.7.2016