Začni kariéru - specialista prodeje - 25000 Kč

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
23.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
23.000-30.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád bys pracoval ve firmě, kde si tě budou vážit? Kde ti dají škálu benefitů a výhod? Chceš právě teď začít a rozjet kariéru? Přidej se k nám! Právě přijímáme spolupracovníky na pozici Specialista prodeje na hlavní pracovní poměr, vítáme však i studenty bez praxe nebo maminky na mateřské.

Co bude tvou náplní práce?
Tvým úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem a vypracování vhodné nabídky. Vítáme i studenty bez praxe nebo maminky na mateřské.

Co bys měl umět?
Spoustu věcí tě naučíme a rádi poradíme. Od tebe ale čekáme, že budeš rád a dobře mluvit a komunikovat s lidmi. Že pro tebe bude zákazník ten nejdůležitější. Že bude telefonování nejen náplň práce, ale i tvůj koníček. Protože pokud to bude fungovat, dokážeme tě za to ohodnotit.

Vážíme si našich pracovníků, proto jim nabízíme

- Smlouvu na HPP nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech
- Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů
- 5 týdnů placené dovolené
- Stravenky v hodnotě 100,- Kč na den
- Občerstvení na pracovišti formou kávy, čaje, čokolády a dalšího
- Stolní fotbálek a „relax“ místnost
- Dopolední a odpolední směny dle tvé preference
- Zkrácenou pracovní dobu v pátek
- Věrnostní příplatky
- A mnoho dalšího!

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na [email protected] nebo zavolej na číslo +420 226 254 967 a připoj se do našeho týmu spokojených konzultantů.

Těšíme se na tvou reakci!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost zabývající se energetikou

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2571790  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23.000-30.000 Kč