1.670 EUR a viac za prácu zdravotnej sestry vo Veľkej Británii

ManpowerGroup s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1670

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera vo Veľkej Británii hľadáme vhodných uchádzačov / ky na zdravotné sestry.

Keďže pre výkon práce je nutná certifikácia, ponúkame najprv možnosť pracovať ako opatrovateľka a potom absolvovať certifikáciu a získať tým lepšiu prácu a vyššiu mzdu.

Popis pozície:
• ponúkame rôzne pozície pre zdravotné sestry
• starostlivosť o chorých, menej sebestačných občanov, starších ľudí
• v nemocniciach, opatrovateľských domoch
• ročný i viacročný kontrakt
Ponúkame:
• zabezpečenie úvodného školenia ošetrovateľky - hradená partnerskou agentúrou, potom príprava na certifikáciu zdravotnej sestry pre prácu v UK
• návrh zmluvy ešte v ČR
• zaistenie ubytovania a poistenia
• pomoc pri zriaďovaní bankového účtu
• £ 7,25-9 / hodinu
• kontaktná osoba vo Veľkej Británii
Požadujeme:
• odborná popr. špecializovaná spôsobilosť zodpovedajúcej zákonu č. 96/2004 Sb.
• znalosť angličtiny najmenej stredne pokročilej úrovne (B1)
• skúsenosti s takouto prácou (starostlivosť o rodičov, starých rodičov, ...)
• čistý trestný register
• flexibilita pre lokáciu po Veľkej Británii
V prípade Vášho záujmu posielajte svoje životopisy s motivačným listom.

5 týždňov dovolenky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Klient sa špecializuje na zdravotnícky personál a asistentské služby a starostlivosť o menej sebestačné osoby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

V Manpower hovoríte s ľuďmi, ktorí sa o Vás zaujímajú. O Vašich pracovných skúsenostiach, ambíciách, očakávaniach.

Aby sme našli to správne miesto pre Vás a odštartovali Vašu úspešnú kariéru, oslovíme tých najvhodnejších z našich 400 000 klientov.

Z 500 najväčších firiem sveta je 98% našich zákazníkov.

4 400 pobočiek Manpower v 80 krajinách sveta vyhľadalo v minulom roku pre 400 000 spoločností 4 400 000 nových spolupracovníkov.
ID: 2351925  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1670