Faurécia - Lozorno, Operátor výroby až 700 - 800€

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Bratislava, Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
14.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
700 - 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Operátor výroby.

Náplň práce:
• práce na výrobní lince - výroba autosedaček pro VW
• praxe výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
• práci vhodnou zejména pro muže
• práce na nepřetržitý provoz (2 ranní, 2 odpolední, 2 noční, 2 dny
volno)
• finanční ohodnocení až 800/900Є brutto / měsíčně
• ubytování v obci Gajary (náklady zaměstnance 0,72Є/noc, cca
20Є/měsíčně)
• doprava zajištěná zaměstnavatelem (náklady zaměstnance 50%
ceny, cca 20Є/měsíčně)
• možnost přihlásit se jako náhradník - odpracování směn ve svém
volnu (3x za měsíc - odměna 50Є, 4x za měsíc odměna 100Є, 6x
a víckrát za měsíc 200Є)

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete telefonický kontakt spolu s Vaším jménem a nebo volejte na číslo +421 220 924 040. Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový prumysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2237500  Dátum zverejnenia: 8.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800 EUR/měsíc