Zákaznický servis s ruským jazykem / pasivní linka --- Клиентский сервис с русским языком/ пассивная линия

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonická podpora pro rusky mluvící klienty
• Pomoc zákazníkům a řešení klientských komplikací přes telefon
• Evidence požadavků, provedených aktivit i hovorů do informačního systému
• Příjem servisních zakázek od zákazníků
• Zpětné kontaktování zákazníků a ověřování správnosti údajů
• Práce na hlavní pracovní poměr (PO-PÁ)
• Телефонная поддержка для русскоговорящих клиентов
• Помощь клиентам и решение трудностей по телефону
• Реестр требований, реализованных деятельностей и телефонных разговоров в информационную систему
• Приём сервисных заказов от клиентов
• Обратное общение с клиентами и удостворение правильности данных
• Работа на полную ставку (ПН-ПТ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v renomované mezinárodní společnosti
• Dobré platové ohodnocení
• Bonusová složka mzdy
• 4 týdny dovolené
• Nové moderní pracovní prostředí v Praze (Karlín)
• Kurzy a školení s mezinárodní akreditací
• Práce v mladém týmu
• Работа в знаменитой международной компании
• Хорошая заработная плата
• Бонусы к зарплате
• 4 недели отпуска
• Новая современная рабочая среда в Праге (Карлин)
• Курсы и подготовки с международной аккредитацией
• Работа в молодом коллективе

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Mezinárodní firma zabývající se telekomunikační technologií.
Международная компания занимающаясь телекомуникационной технологией.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ruský jazyk na pokročilé úrovni
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
• Český jazyk není vyžadován
• Vstřícné vystupování
• Dobré komunikativní schopnosti
• Pozitivní přístup k práci
• Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou (ne podmínkou)
• Русский язык на продвинутом уровне
• Английский язык на средне-продвинутом уровне
• Чешский язык не требуется
• Услужливое поведение
• Хорошие коммуникативное способности
• Позитивное отношение к работе
• Опыт с клиентским сервисом является выгодой (нет условием)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2164151  Dátum zverejnenia: 1.7.2015