Specialista e-commerce v FMCG

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou zahraniční FMCG společnost hledáme specialistu na oblast e-commerce (e-shop), který se vyzná jak v procesu správy a provozu e-shopu, tak dokáže technicky upravovat nastavení a funkcionality webu (základy HTML na dané platformě). Hledáme kreativního člověka s nápady na vylepšení funkcí a podoby webových stránek a e-shopu společnosti. Ideální je praxe na podobné pozici ve firmě (FMCG, spotřební zboží), nebo ve fullservisové digitální agentuře.

• Správa existující platformy e-shopu

• Definice strategie on-line prodeje a marketingu a rozvedení do každodenních akcí ke zvýšení návštěvy a obratu e-shopu

• Zodpovědnost za spolupráci s ostatními internetovými portály, využití sociálních sítí, partnerské programy

• Řízení internetových kampaní (e-mail marketing, analýza konverzí, CPA model)

• Zodpovědnost za ekonomické výsledky e-shopu

• Spolupráce s IT specialist (webmasteři a grafici)

• Účast na nových projektech v on-line oblasti (web2store etc.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a samostatnou práci v příjemném kolektivu v Praze

• možnost spolupracovat s kolegy v zahraničí

• profesionální rozvoj

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Zahraniční FMCG společnost s mezinárodním renomé.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně 2 roky zkušeností v oblasti e-commerce (B2C)

• zkušenosti s on-line marketingem, správou rozpočtů na kampaně atd.

• zkušenosti s praktickým řízením kampaní na e-shopu

• kreativní přístup k práci, samostatnost

• praktická znalost nástrojů jako jsou: GA, AdWords, FB ad panel, mass email tools jako SalesManago a MS Excel pro analýzy

• základní znalost HTML (email marketing) a grafických nastavení on-line kampaní

• schopnost komunikovat a spolupracovat s IT specialisty

• proaktivita, optimistický přístup, schopnost pracovat pod tlakem

• dobrá aktivní znalost angličtiny (pracovní jazyk)

• výhodou je Google certifikace nebo praxe v certifikované SEM agentuře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2107281  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45000 - 50000 Kč/měsíc