Obchodní zástupce pro export s NJ

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobce v oblasti potravinářství, hledáme vohdného kandidáta/tku na pozici: "Obchodník pro export s NJ".

POPIS POZICE

- Časté obchodní cesty za zahraničními partnery
- Vyjednávání se zákazníky
- Péče o stávající zákazníky
- Vyhledávání nových zákazníků

PROFIL KANDIDÁTA

- Vzdělání v potravinářství, nebo praxe v potravinářství min. 3 roky
- Praxe na obchodní pozici
- Výborná znalost NJ
- Výborné argumentační a prezentační dovednosti
- Ochota cestovat do zahraničí
- Samostatnost a uplatnění selského rozumu při obchodování
- Empatie k cizím kulturám
- Časová flexibilita

NABÍZÍME

- Motivující platové ohodnocení
- Služební automobil, mobilní telefon, notebook

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?
V tom případě mi zašlete svůj životopis v českém a německém jazyce.

Těším se na Vaše odpovědi!!!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt:
Karolína Fuková
ManpowerGroup
Business Complex Titanium
Nové sady 996/25, Brno, 60200
[email protected]
tel.: +420 702 291 823

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost zabývající se výrobou mražených polotovarů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 2053593  Dátum zverejnenia: 19.3.2015