Vedoucí oddělení konstrukce

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste přirozená autorita?
Máte vůdcovství v krvi?
Chcete vést větší tým v úspěšné mezinárodní společnosti?
Jste ze strojírenství a máte povědomí o práci konstruktéra?

Pak hledáme právě Vás!!!

Pro našeho klienta, mezinárodní strojírenskou společnost, hledáme kandidáty na pozici “Vedoucí oddělení konstrukce”.

Na co se můžete těšit?
Vedení týmu cca 20 konstruktérů
Řízení dokumentace zákaznických projektů
Příprava rozpočtu a investic oddělení konstrukce
Zodpovědnost za plnění KPI cílů:
dodání konstrukční dokumentace v termínu
kvalita/chybovost dokumentace
realizace zlepšovacích návrhů
zvyšování produktivity
zvyšování standardizace dokumentace
Zlepšování výsledků 5S v konstrukci
Zlepšování procesů v rámci oddělení konstrukce
Rozvoj oddělení a zaměstnanců

Co od Vás očekáváme?
VŠ vzdělání v oboru strojním, elektro, nebo managementu
Komunikativní znalost znalost AJ, nebo NJ, znalost obou jazyků - výhodou
Zkušenosti s řízením týmu min. 10 lidí po dobu min. 3 let
Praxe ve strojírenském výrobním podniku, ideálně malosériové výroby min. 5 let
Znalost problematiky konstruování
Řídící a organizační schopnosti, zodpovědnost a rozhodnost, ochota s vzdělávat a rozvíjet sebe a svůj tým
Upřímnost, schopnost efektivní a transparentní komunikace
Nekonfliktnost, důslednost, spolehlivost

A na co Vás nalákáme?
Práce ve stabilní a rostoucí zahraniční společnosti
Prostor pro růst a realizaci
Možnost získání znalostí a zkušeností v rámci mezinárodní spolupráce s dceřinnými závody
Zajímavé platové ohodnocení
Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, vzdělávání a kurzy, cafeteria systém, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, akciové programy, odměňování při pracovních a životních událostech, firemní rekreační středisko, náhrada mzdy po první 3 dny pracovní neschopnosti v kalendářním roce a další sociální výhody stanovené v kolektivní smlouvě)

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?
V tom případě mi zašlete svůj životopis v českém a anglickém / německém jazyce na e-mailovou adresu: [email protected]

Budu se těšit na Vaše odpovědi!!!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti ManpowerGroup s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Kontakt:
Karolína Fuková
ManpowerGroup
Business Complex Titanium
Nové sady 996/25, Brno, 60200
e-mail: [email protected]
tel.: +420 702 291 823

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost působící v energetice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 2030283  Dátum zverejnenia: 16.4.2015