Facility manažer výrobního závodu - správa budov a energií

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70000 - 90000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici bude patřit mezi vaše zodpovědnosti zejména:
- správa majetku a budov ve výrobní firmě - facility management (finanční, administrativní a technická správa a údržba nemovitostí)
- zpracování plánu údržby a oprav stavebních objektů
- dohled nad stavebními a subdodavatelskými pracemi spojenými s údržbou budov a areálu, spolupráce na investiční výstavbě
- energetický management – odečty, statistika, zlepšování
- výběr vhodných služeb k outsourcingu
- příprava smluv s dodavateli služeb a zboží, příprava nájemních smluv
- implementace krizového managementu v oblasti podpůrných procesů
- zajišťování provozu infrastruktury, ostraha a další
- zajišťování servisů a revizí technologických zařízení budov
- vedení provozní dokumentace a její aktualizace dle platné legislativy
- tvorba rozpočtu a odpovědnost za jeho plnění
- reporting a prezentace výsledků vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Náš klient nabízí:
- zázemí mezinárodní společnosti
- technicky zajímavou práci
- odpovídající mzdové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výrobní společnost sídlící ve středních Čechách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Technické obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ vzdělání stavebního nebo technického (elektro/strojní) zaměření
- praxe min. 5 let na obdobné pozici (praxe v oblastech: úspory energií, správa nemovitostí ve výrobních firmách)
- aktivní znalost AJ slovem i písmem
- odborné znalosti z oblasti staveních technologií a technického zařízení budov ( TZB )
- schopnost rychle a samostatně vyřešit technické problémy
- organizační a manažerské schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
- ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
- vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 1926638  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70000 - 90000 Kč/měsíc