Zákaznický servis s ruským jazykem / pasivní linka

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonická podpora pro rusky mluvící klienty
• Pomoc zákazníkům a řešení klientských komplikací přes telefon
• Evidence požadavků, provedených aktivit i hovorů do informačního systému
• Příjem servisních zakázek od zákazníků
• Zpětné kontaktování zákazníků a ověřování správnosti údajů
• Práce na hlavní pracovní poměr (PO-PÁ)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v renomované mezinárodní společnosti
• Dobré platové ohodnocení
• Bonusová složka mzdy
• 4 týdny dovolené
• Nové moderní pracovní prostředí v Praze (Karlín)
• Kurzy a školení s mezinárodní akreditací
• Práce v mladém týmu

Informace o náboru

Mluvíte výborně rusky? Máte zájem o práci v zákaznickém servisu? Chcete práci ihned?
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme pracovníky do nově vznikajícího zákaznického centra v Praze. Staňte se součástí mezinárodního týmu pro Ruský trh!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Telekomunikační technologie

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ruský jazyk na pokročilé úrovni
• Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
• Český jazyk není vyžadován
• Vstřícné vystupování
• Dobré komunikativní schopnosti
• Pozitivní přístup k práci
• Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou (ne podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1905485  Dátum zverejnenia: 21.10.2014