Key Account Manager/ Obchodník v oblasti Smart Metering

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost pro obchodníka se zkušenostmi z oblasti B2B .
Pro našeho klienta, významnou rostoucí společnost v oboru Smart Metering (inteligentní elektroměry) se sídlem v Praze, hledáme zkušeného obchodníka (Key Account Managera). Nutná je zkušenost s B2B obchodem s technickými produkty (např. IT, elektronické systémy apod.). Vítány jsou zkušenosti z oblasti inteligentní elektroměrů, případně podobných systémů (M&R, inteligentní domy atd.).

Do vaší náplně práce bude patřit zejména:
- získávání nových zákazníků (energetické společnosti, správci nemovitostí apod.) stejně jako péče o stávající portfolio zákazníků
- spolupráce s technickou podporou zákazníků
- příprava tendrů (spolu s technickou podporou obchodu)
- účast na jednáních se stávajícími i novými zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v dynamicky rostoucí společnosti
- Příjemné a neformální pracovní prostředí v menší společnosti
- Možnosti osobního a profesního růstu v rámci zahraniční společnosti působící v novém oboru
- Odpovídající platové ohodnocení s významnou motivační složkou dle výsledků

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná rostoucí společnost v oboru Smart Metering.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe elektrotechnického, nebo IT zaměření
- několikaleté zkušenosti na podobné pozici (obchodní zástupce, KAM v oblasti B2B – technické produkty, nebo řešení - ideálně v oblasti inteligentních elektroměrů (odečty dat na dálku) nebo podobných elektronických systémů
- aktivní komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ruského jazyka výhodou
- schopnost komunikovat se zákazníkem (schopnost vést a uzavírat obchodní jednání)
- schopnost pracovat samostatně
- uživatelská znalost práce na PC
- Ř.p. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1890463  Dátum zverejnenia: 7.10.2014