Svářeč CO2

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme svářeče CO2:
• Práce ve 3 směnném provozu
• Ruční pájení, stehování a svářování se svářecí technikou CO2
• Odpovídající finanční ohodnocení (celkem až 25000,- Kč/měsíc včetně bebefitů)
Včetně mzdy:
• Stravenky
• Příspěvek na ubytování
• Příplatek za noční, odpolední směnu
• Možnost přestupu pod kmen ŠA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta hledáme svářeče CO2

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SOU
• Vyučení v oboru
• Praxe: zámečník, klempíř = výhodou
• Platný svářečský průkaz na CO2
• Průkaz na DR1 (bodovačka) - pokud nemáte zaškolíme Vás v Mladé Boleslavi
• Spolehlivost
• Pečlivost
• Pozornost
• Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 1889887  Dátum zverejnenia: 1.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc