Electronic HW engineer

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je:
• Návrh a optimalizace elektronických modulů pro senzory
• Provádění simulací elektronických obvodů a tolerančních výpočtů
• Tvorba testovací specifikace
• Plánování a realizace ověřovacích testů
• Tvorba technické dokumentace a podpora při zavádění výrobku do výroby
• Podpora a provádění design FMEA

Informace o náboru

Nabízíme:
• Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Příležitost pro rozvoj a kariérový růst
• Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Ostravská firma přijme kandidáty na pozici Electronic HW engineer.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

it

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
• Znalosti a zkušenosti v oblasti analogových a digitálních obvodů
• Schopnost návrhu elektronických schémat
• Znalost simulačních programů např. PSpice výhodou
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 1836089  Dátum zverejnenia: 15.8.2014