Operátor výrobní linky

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Okres Kolín
plný úvazek
Termín nástupu
28.07.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25530 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na montážní lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

firemní bonusy 3 x ročně ( cca 12 000 Kč )
závodní stravování - 50 % hrazené
5 týdnů dovolené
nadstandartní lékařská péče
pracovní oblečení, obuv
firemní akce

Informace o náboru

Máme pro Vás zajímavou nabídku.
Pro významnou mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR VÝROBY.

Náplň práce:

Pracoviště Kolín Ovčáry
Nabízíme :
Průměrná mzda pracovníka 25 530 Kč/měsíc
nástupní plat - základ : 18000 Kč/měsíc, od 4. měsíce 20 570 Kč/měsíc
bonusový systém za docházku - měsíčně 1650 Kč
bonusový systém za výkon - měsíčně 2610 Kč
příplatek za práci v noci nejméně 15 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru
příplatek za práci o víkendu nejméně 12 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru
bonus za mimořádné směny 600 Kč
práce ve svátek 800 Kč příplatek
Možnost ubytování na ubytovně - mimo regionální kandidáti, s příspěvkem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků (Průmyslová výroba)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

auto/moto, dělník

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1815202  Dátum zverejnenia: 28.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25530 Kč/měsíc