Sales manager - obaly (25 - 60.000 Kč)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, předního výrobce obalových materiálů a obalové techniky, hledáme schopného kandidáta/tku na pozici:

SALES MANAGER

Jste dobrý obchodník s prokazatelnými výsledky?
Máte obchodní praxi ideálně v oblasti obalových materiálů, případně v oblasti strojírenství, hutního průmyslu?
Pokud jste navíc otevřená komunikativní osobnost s tahem na branku, pak jste náš člověk!

VAŠE KLÍČOVÉ ÚKOLY:

• Rozvíjení dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí na území České republiky
• Spoluvytváření obchodní a marketingové strategie

PROFIL VHODNÉHO KANDIDÁTA:

• SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického či technického směru)
• Praxe v oblasti prodeje min. 2 roky, v oblasti obalových materiálů a obalové techniky je velkou výhodou
• Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
• Obchodní duch, proaktivní přístup, flexibilita
• Výborné komunikační dovednosti, otevřená a motivovaná osobnost

NABÍZÍME VÁM:

• Zázemí silné zahraniční společnosti
• Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, schopností a dosahovaných výsledků
• Možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů
• Služební automobil i k soukromým účelům, home office, zaměstnanecké benefity
• Nástup možný ihned
• HPP

Dodatečné informace :
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na adresu [email protected].
Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

mezinárodní společnost poskytující obalová řešení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1737848  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 60000 Kč/měsíc