Technolog - různé projekty a technologie

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v oblasti výrobní technologie?
Máte zkušenosti alespoň s jednou z těchto technologií: vtřikování plastů, tváření kovů, pájení, svařování nebo tváření ocele? Domluvíte se anglicky?

Momentálně máme 7 otevřených pozic technologů pro různá mezinárodní strojírenské a automotive společnosti v lokalitách Brno, Jižní Morava a Uherskohradišťsko.

Jaké talenty hledáme?
• VŠ nebo SŠ vzdělání ideálně strojírenství nebo materiálové inženýrství
• Prokazatelné zkušenosti s danou technologií (vtřikování plastů, tváření kovů, pájení nebo, svařování) min. 2 roky
• Zkušenost z výrobní společnosti podmínkou (technolog, procesní nebo výrobní inženýr)
• Zkušenost s tvorbou technologických postupů
• Kreativita a smysl pro detail
• Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
• Ochota dojíždět
• Dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
- Zabezpečování technologické a konstrukční připravenosti výroby
- Zavádění/vývoj nových technologií a výrobků do výrobních procesů
- Spolupráce s konstrukcí
- Komunikace a konzultace procesů s dodavateli technologií

Co nabízíme?
• Širokou nabídku zajímavých pozic v oblasti technologie (Všechny nabízené pozice jsou aktuální)
• Práci v stabilních a renomovaných strojírenských a automotive firmách
• Aktivní využití cizích jazyků
• Různá školení
• Příspěvek na dojíždění
• Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Strojírenská a automotive výroba

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Potřebujete poradit? Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zkušenosti a poradíme Vám, co je a bude aktuální v současném světě práce.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?
Manpower je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů. Naší klíčovou hodnotou je inovace vedoucí k dlouhodobému rozvoji ve světě práce.

Už víte, co budete dělat?
ID: 1717647  Dátum zverejnenia: 18.4.2014