Visual merchandiser pro butiky s módou

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s prodejem módy v butiku nebo řetězci s módou?
Baví Vás kreativní práce a víte, co obnáší visual merchandising?
Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta zastupujícího v ČR módní zahraniční značku hledáme kandidáta/kandidátku na pozici:

REGIONÁLNÍ VISUAL MERCHANDISER - butiky s módou

Náplní Vaší práce bude:

• Zajištění správného vizuálního pojetí jednotlivých prodejen ve svěřeném regionu - Morava
• Úzká spolupráce s manažery obchodů
• Aranžování výloh, úprava zboží, sledování rotace zboží ad.
•Pravidelná komunikace s centrálním odd. merchandisingu značky v zahraničí
• Flexibilita, ochota cestovat
• Řidičský průkaz sk. B

Požadujeme od Vás:

• SŠ vzdělání
• Praxe v prodeji fashion v buticích nebo řetězcích s módou podmínkou
• Zkušenost s aranžováním zboží, visual merchandisignem velkou výhodou
• Komunikativní znalost AJ
• Ochota cestovat a učit se nové věci
• Bydliště v Brně a okolí

Nabízíme Vám:

• Různorodou a kreativní práci
• Přátelskou firemní atmosféru
• Motivující platové ohodnocení a firemní benefity

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

V tom případě zašlete do 30.4. 2014 svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a s přiloženou fotografií - přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“, nebo prostřednictvím e-mailu na adresu: [email protected]

Těším se na Vaše reakce!

Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů. V případě, že jste již v naší společnosti registrován/-a, můžete se obrátit přímo na svého konzultanta (ideálně e-mailem).

Kontakt:
MANPOWER, spol. s r.o.
Karolína Fuková
mobil: +420 702 291 823
e-mail: [email protected]
Nové sady 25, 602 00 Brno, Česká republika

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní módní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1705040  Dátum zverejnenia: 1.4.2014