Sales manager - technika (nástup ihned!)

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte obchodní zkušenost s technickými produkty ?
Ovládáte AJ na pokročilé úrovni?
Jste dynamická osobnost s prozákaznickým přístupem?

Pro našeho klienta - úspěšnou společnost působící v oblasti technických řešení, hledáme dynamické kandidáty/tky na pozici:

Očekáváme:
- Technické nebo ekonomické vzdělání (SŠ, VŠ)
- Prokazatelné zkušenosti a výsledky v prodeji technicky zaměřených produktů minimálně 2 roky
- Profesionální vystupování a „tah na branku”
- Výborné vyjednávací dovednosti a jednoznačné zaměření na plnění cílů
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Popis pozice:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Vytváření sítě obchodních kontaktů
- Identifikace a analýza potřeb zákazníků
- Prodej produktů a řešení společnosti
- Udržování dobrých a dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Sledování trendů na trhu a analýza činnosti konkurence
- Technické konzultace – úzká spolupráce s technickým oddělením

Nabízíme:
- Nástup možný ihned !
- HPP
- Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, která je lídrem ve svém oboru
- Možnost osobního a profesního rozvoje v mezinárodním prostředí
- Služební vozidlo, notebook a mobilní telefon
- Výborné pracovní podmínky a silnou podporu mateřské společnosti
- Úvodní intenzivní zaškolení v zahraničí
- Zajímavé finanční ohodnocení přímo závislé na dosažených výsledcích
- Motivující provizní a bonusový system

Dodatečné informace:
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis v ČJ a AJ na adresu [email protected] s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.manpower.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

úspěšná společnost poskytující technická řešení na vysoké úrovni

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?
ID: 1616834  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 35000 Kč/měsíc