UNIX Administrátor

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíme Vaší řečí a našim cílem je společně s Vámi tvořit budoucnost informačních technologií.
V Technologickém parku v Brně vzniklo špičkové IT centrum, které se stává denně cílovou stanicí pro nejlepší specialisty, kteří přichází ze všech koutů světa. Vědí proč.

Máte zkušenosti se správou systemů Unix? Domluvíte se anglicky a chcete uplatnit své zkušenosti v mezinárdní společnosti?

Náplň práce:
• Instalace a administrace serverů s operačním systémem Unix
• Monitoring serverů, řešení problémů, konfirgurace serverů
• Navrhování preventivních opatření v oblasti spravovaných serverů
• Účast na implementačních projektech v oblasti Unix serverů

Váš profil:

• Zkušenost s administrací Unix serverů
• Komunikativní znalost anglického jazyka je nutností (každodenní využití)
• Analytické dovednosti a komunikační dovednosti
• Týmový hráč

Vážíme si špičkových odborníků, proto Vám chceme nabídnout:

• Zajímavé platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji
• Moderní pracovní prostředí, přístup k nejnovějším technologiím a možnost každodenního využití angličtiny
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na přestěhování až 15 000 Kč pro každého zaměstnance s trvalým bydlištěm více než 50km od Brna
• Přátelské a multikulturní prostředí
• Zajištění dočasného ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

IT

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Administrace UNIX/Linux - Pokročilý
Klient/server administrace - Pokročilý

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V Manpoweru mluvíte s lidmi, kteří se o Vás zajímají.
O Vaše pracovní zkušenosti, ambice, očekávání. Abychom našli to správné místo právě pro Vás a odstartovali Vaši úspěšnou kariéru, oslovíme ty nejvhodnější z našich 400 000 klientů. Z 500 největších firem světa je 98 % našimi zákazníky.4 400 poboček Manpower v 72 zemích vyhledalo v loňském roce pro 400 000 společností 4 100 000 nových spolupracovníků.
ID: 1592384  Dátum zverejnenia: 11.4.2014