Procesný inžinier /automotive/

  • Miesto práce: ILAVA, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Bytča, Žilina
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prax ako procesný inžinier/technológ? Vyznáte sa vo výkresovej dokumentácii? Chcete získať cenné skúsenosti pri nábehu nových projektov v automotive?

Hľadáme Procesného inžiniera s anglickým jazykom pre výrobnú spoločnosť!
Miesto práce: Ilava

Vašou úlohou bude:
* riadenie nových projektov v predsériovej výrobe
* analýza výrobných metód
* príprava PFMEA, pracovných postupov, kontrolných plánov, špecifikácií strojov
* podpora sériovej výroby (optimalizácia procesov)

Iné výhody

* 13. plat, štvrťročné odmeny, motivujúci sociálny program
* možnosť odborného a profesionálneho rastu (školenia, vzdelávanie)
* flexibilná pracovná doba
* príspevok na ubytovanie, resp. na cestovné pre mimoregionálnych kandidátov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre zahraničnú výrobnú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* prax na obdobnej pozícii v automobilovom alebo strojárskom priemysle
* komunikatívna angličtina
* znalosť princípov Six Sigma a LEAN

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWERGROUP SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Gáborová
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104665   Dátum zverejnenia: 16.6.2017