Opis práce

Hľadáme brigádnikov na zisťovanie spokojnosti zákazníkov na predajni!

okres Banská Bystrica, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie akvizičného prieskumu spokojnosti zákazníkov na predajni pomocou dotazníkov
  • prieskum sa uskutoční v zákazníckom centre/na predajni telefonického operátora

  • aktuálne obsadzované mestá:

  • 20.3.2017: Banská Bystrica
  • 23.3.2017: Žilina, Považská Bystrica

  • * DO SPRIEVODNÉHO TEXTU PROSÍM UVEĎTE, O KTORÉ MESTO MÁTE ZÁUJEM **

  • brigáda v príjemnom kolektíve
  • nenáročná brigáda na predajni
  • 1-dňová brigáda (možnosť dlhodobej a opakovanej spolupráce)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné všetkých fyzicky kontaktovať. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta - telefonického operátora, ktorý pôsobí v oblasti telekomunikácií.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vek brigádnika musí byť minimálne 18 rokov !
  • brigádnik musí mať vynikajúce komunikačné zručnosti ako aj príjemné vystupovanie a prejav

Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť. Sme najúspešnejšou personálnou spoločnosťou na Slovensku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kovácsová
Tel.: +421905986851
E-mail: poslať životopis
Chcete poslať životopis mailom? Prečítajte si inštrukcie.
Read in English

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:

Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;

ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://www.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.

If you send your CV by e-mail, please, add the following text (below) to the CV. Otherwise, your application will not be possible to process further.

By responding to the job offer, in accordance with General Data Protection Regulation 2016/679 (hereinafter "GDPR"), I declare that I have read and understood the content of the document "Personal Data Processing Notice", which is available at https://www.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/?lang=en, and, I hereby acknowledge that:

i) my personal data will be processed by ManpowerGroup Slovensko sro, with its registered office at Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovak Republic, IČO: 35958898, registered in the Commercial Register of OS Bratislava I, section: Sro, file number: 37879 / B (hereinafter referred to as " the Data Controller “), In full compliance with the GDPR Regulation and other applicable legislation, in the manner and to the extent set out in the“ Personal Data Processing Notice”;

ii) if, as a data owner, I request more information about the processing of my personal data or I want to exercise my individual rights, I can contact the Data Controller either through the contact details provided in the "Personal Data Processing Notice" or through the online form "Submission of data subject request”

How to contact us
If you have any questions or comments about this "Privacy Notice" or wish to exercise your individual rights, you can contact us in writing either at the registered office of ManpowerGroup Slovensko sro, Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovak Republic, or via the online form. "Submission of data subject request", which can be found here.

zatvor
www.manpower.sk

ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, Bratislava 811 09, IČO 35958898, DIČ 2022082359, IČ DPH SK2022082359

ID: 2975766  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 €/hod