Skladník

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Partizánske, Žilina
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím a hľadáme skladníka pre pobočku do Žiliny a do Partizánskeho, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
*práca v sklade a na predajni
* vystavovanie dokladov na pokladni
* komunikácia so zákazníkmi pri predaji tovaru
* administratíva v kancelárii a práca v sklade
* pravidelný reporting

Iné výhody

* pracovná doba 7:00 - 15:30 hod.
* stabilný fixný plat, po skúšobnej dobe valorizácia (navýšenie) platu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre Veľkoobchod zaoberajúci sa nábytkárskou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

* skúsenosť z predošlého zamestnania skladníka min. 4 roky
* nutný preukaz na VZV vozík

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie možné všetkých fyzicky kontaktovať. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikola Jakubcová
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829469   Dátum zverejnenia: 28.11.2016