Embedded C Junior SW Developer

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice, Michalovce
  • Ponúkaný plat (brutto): Motivujúci
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Responsibilities:
• Deliver high-quality C code for embedded systems.
• Encode specifications by converting logical sequence and workflow into C language program.
• Verify the correct functionality of the code by testing, debugging
• Participate in code reviews.
• Participate in and contribute to team meetings.
• Improve existing code by recommending the improvements as necessary.
• Solve problems as part of a team or individually, to meet the needs of the project.
• Prepares program reference by documenting the source code.
• Maintains historical records by documenting program development and revisions.

Iné výhody

• Working for a leading company of home appliances.
• Challenging tasks with a qualified team.
• Personal development with the possibility to grow.
• Performance related salary.
• Stable working conditions.
• Work-Life-Balance and flexible working hours.
• International environment.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Našim klientom je stabilná spoločnsoť so silným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Has good working knowledge of ANSI C language (knowledge of C++ is advantage).
• Working knowledge or experience with low-level C development on 8/16/32-bit microcontrollers
• Familiarity with common communication protocols (e.g. UART, SPI, I2C).
• Flexible and willing to accept a change in priorities as necessary.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková
Tel.: +421 907 129 998
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829342   Dátum zverejnenia: 28.11.2016