Administratívny pracovník/čka s NJ a MJ (Kartove oddelenie)

  • Miesto práce: Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v Shared Service Centre v Bratislave
- administrácia zákazníckych kariet v systéme
- vytváranie klientských účtov pre zákazníkov z rôznych krajín
- komunikácia so zahraničnými klientmi (tel. a písomná)
- rýchle a flexibilné riešenie potrieb zákazníka
- zodpovednosť za pridelené úlohy a za odvedenie kvalitnej prozákazníckej služby
- administratívne práce podľa potreby

Iné výhody

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- individuálne zaškolenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v petro-chemickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

- zameranie na zákazníka
- tímová spolupráca, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- pozitívny prístup k riešeniu problémov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková
Tel.: +421 907 129 998
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis