Team leader so skúsenosťami so spracovaním miezd

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazaretská 8, Bratislava, Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z vlastných skúseností viete, z čoho pozostáva práca personálneho konzultanta, máte skúsenosti so spracovaním podkladov pre mzdy a viete ako sa vedie zverený tím, rozvíja, udržiava vzťah s klientom a Vaša angličtina je na aktívnej úrovni? Staňte sa súčasťou a hlavou nášho dobre zabehnutého tímu pre pobočku v Bratislave a Nitre a zúročte svoje nadobudnuté skúsenosti. Tešíme sa práve na Vás!

Hlavné zodpovednosti
- zodpovednosť za správne a efektívne fungovanie zverenej pobočky
- zodpovednosť a dohľad nad zadefinovanými základnými procesmi a postupmi
- vedenie tímu konzultantov, stanovovanie tímových, individuálnych cieľov, dohľad nad ich plnením
- hodnotenie členov tímu, ich motivácia a rozvoj,
- udržiavanie a rozvoj existujúceho obchodu, manažment vzťahu so zvereným klientom, účasť na pravidelných meetingoch s klientom.

Iné výhody

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Možnosť viesť svoj vlastný tím (pozície: Consultants Temporary Placement), zastrešovať spoluprácu a zverené projekty.
Príležitosť zúročiť nadobudnuté skúsenosti s vedením ľudí a prácou personálneho konzultanta.
Maximálna podpora tímu spoločnosti v procese zaúčania.
5–týždňová výmera dovolenky + 3x sick day počas kalendárneho roka, vernostné prémie, High Potential program, Management Academy a iné benefity spoločnosti.
Príjemné pracovné prostredie a kolektív spolupracovníkov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre náš vlastný tím.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

Minimálne ročná prax na obdobnej pracovnej pozícii (vedenie tímu personálnych konzultantov, rozvoj a udržiavanie vzťahu s klientmi).
Aktívna znalosť anglického jazyka.
Orientácia na výsledky a na klienta.
Schopnosť viesť, rozvíjať a motivovať iných.
Výborné organizačné schopnosti, proaktivita.
Sebakontrola, sebadôvera.

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2822219   Dátum zverejnenia: 22.11.2016