Brigáda vo Zvolene - dokladanie tovaru s potravinárskym preukazom

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Ponúkaný plat (brutto): 3,60 €
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*dokladanie tovaru na zverenom úseku predajne
*komunikácia so zákazníkmi, prípadne obsluha zákazníkov

Iné výhody

*hodinová mzda 3,40 € brutto + 0,20 € príplatok = 3,60 € brutto

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 150 obchodov rôznych formátov - od formátov extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy. So svojimi 10 000 zamestnancami je spoločnosť druhým najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

*ZDRAVOTNÝ (POTRAVINÁRSKY) PREUKAZ nutnosťou!
*vek nad 18 rokov

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko, s.r.o.
Sládkovičova 3
949 01 Nitra

Kontakt

Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821488   Dátum zverejnenia: 22.11.2016