Obchodný reprezentant pre diagnostické veterinárne prístroje

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
  • Termín nástupu: 02.01.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste veterinárny lekár s obchodnými ambíciami? Rád cestujete a komunikujete aj v anglickom jazyku? Ak áno tak hľadáme práve Vás!
Vašou náplňou práce bude:
* akvizícia nových klientov
* prezentovanie diagnostických produktov
* vedenie obchodnej agendy, reporting
* zahraničné služobné cesty

Iné výhody

* práca pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť
* motivačné platové ohodnotenie
* vzdelávanie
* aktívne využívanie anglického jazyka
* ostatné firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veterinárne lekárstvo

Náš klient pôsobí v oblasti veterinárnej diagnostiky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

* VŠ vzdelanie v odbore veterinárne lekárstvo
* aktívna komunikácia v AJ
* samostatnosť
* organizačné zručnosti
* komunikačné a prezentačné zručnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Charvátová
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806850   Dátum zverejnenia: 10.11.2016