Projektový Manager / Stavby veduci

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúseným projektovým managerom / stavby vedúcim v oblasti pozemných stavieb a ste nastavený na novú výzvu ?

Vašou úlohou bude :
* zodpovednosť za realizačnú časť pri niekoľkých projektoch paralelne
* výber dodávateľov a ich koordinácia
* zodpovednosť za dodržiavanie interných, technických, bezpečnostných a všeobecne záväzných predpisov
* spolupráca so stavbyvedúcim na konkrétnych stavbách
* dodržiavanie casového harmonogramu a ekonomického rozpisu
* pravidelný reporting, finančné súpisy vykonaných prác, fakturácia

Iné výhody

* Práca pre lídra na slovenskom trhu.
* Motivačné platové ohodnotenie
* Automobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je projektovo stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

Hľadáme
* skúseného projektového managera zameraného na pozemné stavby.
* absolventa stavebnej fakulty
* je potrebné osvedčenie stavbyvedúceho na pozemné stavby

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom stránky Profesia. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2803231   Dátum zverejnenia: 8.11.2016