Obchodný riaditeľ

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov z technickej oblasti - ideálne strojársky priemysel, ktorí majú skúsenosť na pozícii Obchodný riaditeľ/Obchodný manažér. Dôležitá je tiež skúsenosť s predajom slovenských produktov na zahraničných trhoch.

Náplň práce:
* participácia na tvorbe obchodnej stratégie spoločnosti
* riadenie obchodného oddelenia s cieľom dosiahnuť stanovené výsledky
* starostlivosť o kľúčových obchodných partnerov
* aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na domácom i zahraničnom trhu
* plánovanie a riadenie strategických marketingových aktivít
* zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky spoločnosti

Iné výhody

* zázemie stabilnej spoločnosti s históriou
* školenia, vzdelávanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

5

Počet rokov praxe

5

* skúsenosť na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti (strojárskej, automotive, elektrotechnickej...)
* skúsenosť s predajom slovenských produktov na zahraničných trhoch
* komunikatívnosť a flexibilita
* ideálna je znalosť cudzích jazykov NJ-aktívne + AJ-pokročilo
* profesionálne vystupovanie
* skúsenosť so zahraničným obchodom PODMIENKOU!

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2769499   Dátum zverejnenia: 3.11.2016