Inžinier kvality _ automotive

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte vyštudovanú kvalitu produkcie a mali ste príležitosť ju uplatniť v praxi ?
Ovládate NJ aspoň na stredne pokročilej úrovni ?

Máme pre Vás skvelú príležitosť !

Vašou náplňou práce bude :

* Koordinácia a príprava dokumentácie kvality pri nových/zmenených produktov, zavádzaní realizácii predsériovej i sériovej výroby
*Zodpovednosť za komunikáciu so zákazníkom
* Analýza a spracovanie zákazníckych reklamácii
* Koordinácia plánovania a realizácie kvalitatívnych skúšok vo výrobe
* Spracovávanie záznamov, protokolov, evidencií - vedenie archívu
* Reportovanie priamemu nadriadenému – vedúcemu kvality
* Koordinácia vzdelávacích činností a metodické riadenie tímu zmenových kvalitárov
* Štatistické vyhodnocovanie a analýzy kvalitatívnych ukazovateľov
* Úzka spolupráca s výrobou, údržbou a logistikou

Iné výhody

* Práca v príjemnom prostredí rodinnejšie ladenej spoločnosti.
* stabilita
* flexibilná pracovná doba
* zaujimavé platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je medzinárodná automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou technického zamerania
Mali by ste mať :

* Skúsenosti s kvalitou vo výrobných procesoch – automobilový priemysel
* Skúsenosti s koordináciou práce na oddelení kvality výhodou
* Znalosť noriem ISO 16949, VDA, FMEA výhodou
* Znalosť MS Office
* Nemecký jazyk na stredne komunikatívnej úrovni, Anglický jazyk výhodou
* Organizačné schopnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku prostredníctvom stránky Profesia. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWER SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2761228   Dátum zverejnenia: 11.10.2016