Pracujte ako Pokladník - lokality Skalica a Holíč!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skalica
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte za pokladňou v stabilnej spoločnosti a získajte skúsenosti s prácou s finančnou hotovosťou a komunikáciou so zákazníkom.

Ak prácu nemáte, chcete si privyrobiť popri súčasnej, ste na dôchodku alebo na rodičovskej dovolenke - neváhajte nás kontaktovať a na zmenách ktoré Vám budú vyhovovať sa spoločne dohodneme.

Iné výhody

- stravné lístky
- zlepšenie komunikačných zručností

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient je nemecká sieť diskontných predajní, ktorá pôsobí vo viacerých štátoch Európy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2760660   Dátum zverejnenia: 11.10.2016