Facility Manager

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste odborníkom na komplexné zabezpečenie facility manažmentu a údržby? Vynikáte tiež aktívnou komunikáciou v anglickom jazyku?

Potom hľadáme práve Vás!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

* zodpovednosť za správu budov a infraštruktúru
* zabezpečenie potrebných revízií
* spolupráca s oddeleniami údržby a nákupu
* kontrola externých dodávateľov
* oslovovanie nových dodávateľov, spolurozhodovanie o ich výbere

Iné výhody

* zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát:
* má prax a prehľad na podobnej pozícii
* aktívne komunikuje anglicky
* disponuje technickým vzdelaním
* je flexibilný, proaktívny, rázny

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku prostredníctvom stránky www.profesia.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2749298   Dátum zverejnenia: 4.10.2016