R&D Trainee - hľadáme absolventov a študentov technického zamerania

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Púchov
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neviete, čo budete robiť po škole? Máte záujem vycestovať do zahraničia, rozvíjať doteraz nadobudnuté schopnosti a začať si budovať sľubnú kariéru?

Zapojte sa do R&D Trainee Programu a staňte sa súčasťou významnej spoločnosti v oblasti výskumu a vývoja!

Hľadáme absolventov a študentov 5.ročníka VŠ technického alebo prírodovedného zamerania.

V rámci 2-ročného Trainee Programu vystriedate viacero oddelení a získate komplexnú predstavu o fungovaní spoločnosti. Počas celej doby na Vás budú dohliadať mentori a odborníci z daných oblastí, vďaka čomu získate nenahraditeľné skúsenosti a odporúčania od skúsenejších kolegov priamo v praxi.

Získajte skúsenosť z medzinárodného prostredia!

*práca v oblasti výskumu a vývoja
*spolupráca na technologických a obchodných projektoch
*prezentovanie výsledkov práce
*účasť na tréningoch a školeniach
*zoznamovanie sa s rôznymi oblasťami výroby
*zvyšovanie kvalifikácie a schopností
*6 mesačná prax v zahraničí
*prax na viacerých oddeleniach (technológia, marketing/sales,...)
*práca v medzinárodnom tíme

Iné výhody

*možnosť profesijného rastu
*mentorovanie
*zaujímavé finančné ohodnotenie už v prvých mesiacoch
*možnosť kariérneho rastu
*možnosť relokovať sa do zahraničia
*možnosť flexibilného pracovného času
*bohatý sociálny program
*zvýhodnené ceny produktov
*zazmluvnené zdravotné stredisko v blízkosti areálu
*príspevky na liečebno—rehabilitačné a rekondičné pobyty
*príspevok na šport
*stravovanie v rámci areálu
*dodatočné vzdelávanie (odborné aj komunikačné znalosti)
*úrazové poistenie zamestnancov
*príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu
*rôzne finančné odmeny a bonusy (vianočný, dovolenkový, ročný,...)
*odmeny pre lojálnych zamestnancov pri pracovných jubileách

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre významnú medzinárodnú spoločnosti z oblasti výskumu a vývoja.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo prírodovedné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*absolvent / študent 5. ročníka
*technické alebo prírodovedné zameranie
*skúsenosť zo zahraničia (študijný resp. pracovný pobyt)
*angličtina na komunikatívnej úrovni je podmienkou
*skúsenosť s projektmi (realizácia, prezentácia) aj v rámci VŠ

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na emailovu adresu: zuzana.gaborova@manpower.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWERGROUP SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné všetkých kontaktovať. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2734888   Dátum zverejnenia: 31.10.2016