Hľadáme študenta farmaceutického, biologického alebo chemického zamerania so znalosťou anglického jazyka! (Safety Administrator)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- názov pozície: Safety Administrator
- pozícia je najmä administratívnou - zahŕňa spracovanie veľkého množstva dokumentov v anglickom jazyku (prevažne medicínske materiály)
- administratívna podpora LSO (local safety officer)
- preklady
- administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je najväčšia zdravotnícka spoločnosť na svete, ktorá sa už viac ako 120 rokov stará o zdravie ľudí. Ponúka najúplnejší sortiment výrobkov pre zdravotnú starostlivosť a poskytuje s tým súvisiace komplexné služby v oblasti zdravotníckych prostriedkov a diagnostiky, voľne predajných prípravkov a liekov na predpis.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Medicína, Biológia, Chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- hľadáme človeka so vzdelaním farmaceutického, medicínskeho, biologického alebo chemického zamerania so znalosťou anglického jazyka v tejto oblasti (vyžadujú sa dobré verbálne aj písomné schopnosti so znalosťou medicínskej terminológie)
- silné organizačné schopnosti
- možnosť pracovať 4 hodiny denne alebo 2 - 3 celé dni v týždni - v závislosti od pracovnej záťaže

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2734580   Dátum zverejnenia: 7.10.2016