Hľadáme absolventov stavebnej fakulty! (Asistent stavebného inžiniera)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou historického projektu - hľadáme čerstvých absolventov stavebnej fakulty na pozíciu asistent stavby pre medzinárodnú stavebnú spoločnosť.

Náplňou práce bude:
* Sledovanie, spracovanie a reportovanie environmentálnych ukazovateľov
*Sledovanie, spracovanie a reportovanie prepravy hlavných konštrukčných materiálov
*Sledovanie, monitorovanie a spracovanie do tabuliek materiálov použitých v hlavných konštrukciách
*Sledovanie triedeného odpadu na stavbe, spracovanie a reportovanie
*Spracovanie a získavanie potrebných materiálových certifikátov
*Týždenné, mesačné, denné reportovanie
*Podpora oddelenia Civil/Construction

Iné výhody

*dlhodobá práca v medzinárodnej stavebnej spoločnosti
*možnosť pracovať na projektoch na Slovensku ale aj v zahraničí
*preplácanie prípadných nadčasov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre zahraničnú stavebnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*ukončené vzdelanie v oblasti pozemných stavieb
*AJ komunikatívne podmienkou
* chuť získavať nové skúsenosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na emailovu adresu: zuzana.gaborova@manpower.sk.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MANPOWERGROUP SLOVENSKO s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle zak. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné všetkých kontaktovať. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Horný Val 12
010 01 Žilina
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2730737   Dátum zverejnenia: 20.9.2016