Technical Coach pre Jaguar Land Rover

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): 1275€ brutto
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozrite si vzrušujúcu možnosť pracovať pre Jaguar Land Rover, novú automobilovú spoločnosť v regióne Nitra. Ak máte skúsenosti ako supervízor údržby, maintenance teamleader v automobilovom priemysle a hovoríte anglicky, nech sa páči.

Hlavnou úlohou technical coacha je podporiť a pomôcť pri implementácií nových produktov a bezchybnom štarte výroby v novom závode na Slovensku.

Vaše hlavné úlohy budú:
* Školenie vo Veľkej Británií v trvaní cca 12 týždňov
* Zabezpečenie úspešnej implementácie tímov údržby do
   príslušných oddelení
* Podieľať sa na dizajne nástrojov pre konkrétne výrobné linky a ohľadom na podporu produkcie a kvality
* Práca s príslušnými tímami v oblasti nákupu vybavenia a podpora pri
  identifikácií a riešení problémov
* Zavedenie TPM (Total Productive Maintenance), COSHH (Control of Substance Hazardous to Health)
* Plánovať a podporovať rozvoj procesov v údržbe, dokumentácia pre nové
zariadenia, mastavenie TPM (Total Productive Maintenance) rozvrhov.
* Zabezpečiť školenia pre členov údržby v závode na konkrétnych
zariadeniach

Iné výhody

* Práca pre úspešného a známeho výrobcu automobilov
* Príležitosť pre kariérny rast a osobný rozvoj
* Mať možnosť zostať v zahraničí a naučiť sa procesy z materského
   výrobného závodu
* 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Jaguar LandRover

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

* Elektrotechnická vyhláška §23
* Skúsenosti v automobilovom prostredí
   nevyhnutný
* Technické vzdelanie je podmienkou
*Plynulá angličtina
*Ochota cestovať
* Znalosť robotiky, PLC
* Skúsenosti s riadením ľudí malých tímov je
   výhodou
* Praktické skúsenosti s riešením problémov a
   implementáciou daných riešení

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite prosím svoj životopis v anglickom jazyku
Ak nespĺňate kritériá, nebudeme Vás kontaktovať kvôli veľkému objemu žiadostí. Ďakujem za pochopenie.

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2500820   Dátum zverejnenia: 14.10.2016