Inžinier zákazníckej kvality (CQA)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Inžiniera kvality, ktorý má skúsenosť so zákazníckou kvalitou vo výrobnej spoločnosti, ideálne automotive.

Vašou náplňou práce bude:

* Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
* Starostlivosť o reklamácie
* Účasť na zákazníckych auditoch
* Podpora zákazníkov v prípade vzniknutých problémov
* Príprava reportov a štatistík

Iné výhody

* Stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
* Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

* Skúsenosti v oblasti kvality vo výrobnej spoločnosti
* AJ+NJ aktívne PODMIENKOU!!

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Štúrova 27
040 01 Košice
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
ID: 2398342   Dátum zverejnenia: 3.11.2016