Skvelá brigáda - Vítanie zákazníkov na predajni!

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Aupark, Eurovea, Polus, Avion, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 3.50 EUR/hodina
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne privítať zákazníka na predajni (pozdrav, zisťovanie potrieb, odporučenie, ponuka občerstvenia)
• riešiť úhradu faktúr a dobíjanie kreditov pre zákazníkov (len v prípade vyššieho počtu zákazníkov na predajni )

na výber prevádzky: Polus, Avion, Eurovea
flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Spoločnosť poskytujúca služby mobilnej telefónie a mobilných dátových prenosov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

prax v oblasti predaja alebo hostesingu výhodou
rozvinutá verbálna a neverbálna komunikácia
príjemné vystupovanie
rozvinuté komunikačné a organizačné zručnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MANPOWER SLOVENSKO s.r.o.
Lazaretská 8
811 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Ivanovičová
Tel.: 0257103404
E-mail: poslať životopis
Manpower Slovensko s.r.o., Lazaretská 8, 811 08 Bratislava, IČO: 35 858 486, DIČ: 2021722461, IČ DPH: SK2021722461
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2311988   Dátum zverejnenia: 8.11.2016